Kancelaria Antywindykacyjna

icon
Nasza Kancelaria oferuje obecnie kompleksowe usługi prawne dla klientów indywidualnych, których celem jest skuteczna walka o prawa najsłabszych stron stosunku prawnego.
Nie znajomość prawa, niewiedza, zbyt duża ufność do firm oraz instytucji finansowych, a także brak doświadczenia są zbyt często wykorzystywane przez podmioty funkcjonujące od wielu lat w obrocie gospodarczym posiadające ogromne zaplecze kapitałowe i osobowe.
W sporze z tak doświadczonymi podmiotami osoby nieposiadające specjalistycznej wiedzy prawniczej skazane są niejednokrotnie na niepowodzenie, stając się dosłownie łupem podmiotów nie przestrzegających tak, wydawałoby się, podstawowych zasad w relacjach międzyludzkich jak uczciwość i szacunek.

Dlatego postanowiliśmy powiedzieć dość tego typu praktykom!
Pomagamy każdemu kto stał się ofiarą powyższych przykładów i nie radzi sobie obecnie ze zobowiązaniami - długami finansowymi.
Doprowadzamy do korzystnych i dogodnych dla konsumenta warunków spłat, a jeśli widzimy, że zadłużenie jest niezgodne z obowiązującymi przepisami prawa wówczas doprowadzamy do jego umorzenia w Sądzie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI